Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » REKLAMNÍ EVENTY

Nafukovací reklamy

Pronájem nafukovací reklamy a atrakcí na reklamní eventy

Pokud hledáte pronájem originální a výrazné reklamy nebo atrakce na reklamní event, marketingové akce, promo akce, propagační akci, výstavu, doprovodný program, prezentační akci nebo pronájem reklamy na jinou reklamní událost, jste na správném místě. Využijte možnost pronájmu nafukovací reklamy, která je výrazná, nadrozměrná a poutá už z dálky. Oslovte a zasáhněte cílovou skupinu efektivně a novým způsobem, který Vás odliší od konkurence. Slábnoucí vliv klasické reklamy je hlavní důvod proč malé a střední firmy využívají nové marketingové trendy jako pronájem atrakcí spojené s vytvářením dojmů a zážitků.

Naše reklamní poutače, reklamní a atrakce na pronájem je možné obrandovať vaší reklamou. Zajistíme potisk vaší reklamy a její umístění na nafukovací reklamní bránu, vlající postavičky nebo reklamní atrakci.

Využijte pronájem atrakcí sportovních, soutěžních, dětských nebo adrenalinových atrakcí pro účely moderního marketingu. Pronájem atrakcí jako nový marektingový, reklamní nástroj pro získání zákazníků a vytvoření pozitivních emocí, zážitků a dojmů spojených se značkou, produktem nebo službou.

 


EUR
EUR