Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » SPORTOVNÍ ATRAKCE » Nafukovací Cash Box


        

Nafukovací Cash Box

Nafukovací Cash Box

 

Číslo produktu: 025

NAFUKOVACÍ CASH BOX

Cash box nebo bankomat je nafukovací atrakce, v níž se víří imitace euro bankovek s obyčejnými papírky a úkolem hráče je nachytat co nejvíce bankovek a vyhrát co nejvyšší keš. Organizátor může do cash boxu vložit i výherní lístky jako např. tombolový apod. a hráči mohou místo bankovek získávat i věcné výhry.

 

Na provoz je potřebná rovná plocha bez ostrých částí a elektrická přípojka na klasických 220V. Atrakce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

 

Navštivte naši FACEBOOK stránku - najdete tu množství fotografií a taky probíhající akce a ijné zajímavosti. Na rok 2018 přinášíme hodně nových atrakcií, vyberte si naši profesionální společnost na zabezpečení pronájmů.

 

Naše nafukovací hrady jsou vhodné na různé akce jako jsou: firemní akce, reklamní akce, den dětí, sportovní dny, eventy, předváděcí akce, festivaly, slavnostní otevření, výročí, městské dny, jarmark, hody, takové soukromé oslavy a soukromé párty.