Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

REATEK CZ, s.r.o.
Roháčova 14
Uherský Brod
tel: +420 777 957 943
napište nám
+420 776 673 462

Úvod » PRODEJ HŘIŠŤ

Dětské interiérové ??hřiště

www.hriste-herny.cz 

Naše společnost je hlavním dodavatelem interiérových hřišť - vnitřních dětských hřišť pro podnikatele - provozovatele dětských kaváren, cukráren, dětských heren a jiných provozů zaměřených na poskytování služeb pro rodiny s dětmi. Již téměř 5 let působíme na ČR trhu, dodáváme značkové dětská hřiště s certifikací výrobce a značky. Viz online katalog na www.hriste-herny.cz

Naše hřiště jsou charakteristické střední cenovou kategorii, výraznou kvalitou konkurenceschopnou hřištím nejvyšších cenových linií a dynamickou návratností investice. Hřiště, které oslovují nejširší spektrum zákazníků díky kvalitě a rentabilní investici o čemž svědčí množství úspěšných projektů v sekci reference.

Poskytujeme širokou škálu souvisejících služeb - od 3D designu dětských hřišť, přes konzultace a plánování, až po samotnou zakázkovou výrobu a dodávku dětských hřišť, jejich servis, údržbu a dodávky náhradních dílů.

 

HLAVNÍ VÝHODY:

Ověřená kvalita a spolehlivá bezpečnost: spojujeme kvalitní materiály a nejvyšší výrobní standardy pro dosažení maximální bezpečnosti. Samozřejmostí jsou certifikáty CE, ISO, TUV, TUV Rheinland, EN 1176.

Dlouholeté zkušenosti a specializovaná výroba: zkušenosti, moderní technologie a odborné zpracování vytvářejí ruku v ruce spolehlivé produkty s dlouhou životností. Navíc možnost hřiště později upravovat, rozšířit či nastavit přináší velkou výhodu pro začínající provoz.

Cenová dostupnost a dynamická návratnost investice: hřiště spadají do investičně efektivní a cenově dostupné kategorie, ve které značka plánuje i nadále setrvat. Výsledkem je dynamická návratnost investice, která oslovuje téměř každého zákazníka protože přináší očekávané podnikatelské výsledky.

Spolehlivý projekční tým: nabízíme bohatou hrací výbavu, veselé barevné provedení, tematické zpracování, 3D projektování a úpravu dětských interiérových hřišť dle požadavků zákazníka. 3D vizualizaci dětského hřiště Vám vytvoříme při koupi hřiště zdarma - pošlete nám půdorys Vašich prostor a požadovaný rozměr a o zbytek se postaráme my.

Komplexní služby a řešení, zajišťujeme kompletní služby: konzultace, 3D plánování, zaměření, grafické náhledy, dodání a montáž dětských hřišť, pravidelný servis a údržbu.

Přehlednost: veškeré informace o naší značce, naší filozofii, o jednotlivých produktech, certifikaci, výhodách a způsobech využití dětských hřišť, současných trendech, přednostech zábavných dětských interiérových hřišť, příručku a další související informace naleznete na naší stránce. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

Reference - Zkušenosti - Poradenství: množství úspěšných fungujících projektů hřišť, které vyplnili "díru na trhu" a nabídli rodinám s dětmi vhodné místo k odpočinku a hře najdete v sekci Reference nebo na naší FB stránce

Profesionální montážní tým: náš tým absolvoval potřebné školení specializované na montáž dětských hřišť a jednotlivých herních prvků. Zajišťujeme technicky odbornou, certifikovanou montáž a zvyšujeme maximální bezpečnost dětských hřišť.