Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRODEJ HŘIŠŤ

Dětské interiérové ??hřiště

www.hriste-herny.cz 

Naše společnost je hlavním dodavatelem interiérových hřišť - vnitřních dětských hřišť pro podnikatele - provozovatele dětských kaváren, cukráren, dětských heren a jiných provozů zaměřených na poskytování služeb pro rodiny s dětmi. Již téměř 5 let působíme na ČR trhu, dodáváme značkové dětská hřiště s certifikací výrobce a značky. Viz online katalog na www.hriste-herny.cz

Naše hřiště jsou charakteristické střední cenovou kategorii, výraznou kvalitou konkurenceschopnou hřištím nejvyšších cenových linií a dynamickou návratností investice. Hřiště, které oslovují nejširší spektrum zákazníků díky kvalitě a rentabilní investici o čemž svědčí množství úspěšných projektů v sekci reference.

Poskytujeme širokou škálu souvisejících služeb - od 3D designu dětských hřišť, přes konzultace a plánování, až po samotnou zakázkovou výrobu a dodávku dětských hřišť, jejich servis, údržbu a dodávky náhradních dílů.

 

HLAVNÍ VÝHODY:

Ověřená kvalita a spolehlivá bezpečnost: spojujeme kvalitní materiály a nejvyšší výrobní standardy pro dosažení maximální bezpečnosti. Samozřejmostí jsou certifikáty CE, ISO, TUV, TUV Rheinland, EN 1176.

Dlouholeté zkušenosti a specializovaná výroba: zkušenosti, moderní technologie a odborné zpracování vytvářejí ruku v ruce spolehlivé produkty s dlouhou životností. Navíc možnost hřiště později upravovat, rozšířit či nastavit přináší velkou výhodu pro začínající provoz.

Cenová dostupnost a dynamická návratnost investice: hřiště spadají do investičně efektivní a cenově dostupné kategorie, ve které značka plánuje i nadále setrvat. Výsledkem je dynamická návratnost investice, která oslovuje téměř každého zákazníka protože přináší očekávané podnikatelské výsledky.

Spolehlivý projekční tým: nabízíme bohatou hrací výbavu, veselé barevné provedení, tematické zpracování, 3D projektování a úpravu dětských interiérových hřišť dle požadavků zákazníka. 3D vizualizaci dětského hřiště Vám vytvoříme při koupi hřiště zdarma - pošlete nám půdorys Vašich prostor a požadovaný rozměr a o zbytek se postaráme my.

Komplexní služby a řešení, zajišťujeme kompletní služby: konzultace, 3D plánování, zaměření, grafické náhledy, dodání a montáž dětských hřišť, pravidelný servis a údržbu.

Přehlednost: veškeré informace o naší značce, naší filozofii, o jednotlivých produktech, certifikaci, výhodách a způsobech využití dětských hřišť, současných trendech, přednostech zábavných dětských interiérových hřišť, příručku a další související informace naleznete na naší stránce. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

Reference - Zkušenosti - Poradenství: množství úspěšných fungujících projektů hřišť, které vyplnili "díru na trhu" a nabídli rodinám s dětmi vhodné místo k odpočinku a hře najdete v sekci Reference nebo na naší FB stránce

Profesionální montážní tým: náš tým absolvoval potřebné školení specializované na montáž dětských hřišť a jednotlivých herních prvků. Zajišťujeme technicky odbornou, certifikovanou montáž a zvyšujeme maximální bezpečnost dětských hřišť.