Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » PRODEJ ATRAKCÍ

Prodej nafukovacích atrakcí

VÝROBA - PRODEJ - SERVIS nafukovacích atrakcí a reklamních nafukovacích potačů. Prohlédněte si náš online katalog nafukovacích atrakcí nebo nás kontaktujte pro zaslání aktuálních cenových zvýhodněni. Více na www.pujcovnaatrakci.cz nebo www.atrakcereatek.cz 

Na www.pujcovnaatrakci.cz nebo www.atrakcereatek.cz  - najdete kompletní a širokou nabídku profefionálních certifikovaných dětských i teambuildingových a sportovních atrakcí na prodej, které svým designem, zpracováním i motivy doplňují požadavky i nejnáročnějších zákazníků a jsou určeny pro komerční využití v podnikání.

Naše společnost REATEK, sro, zajišťuje profesionální zakázkovou výrobu, prodej, pronájem a servis nafukovacích atrakcí a reklamy na Evropských trzích pod značkou REATEK inflatables - všechny nafukovací atrakce REATEK splňují povinnou bezpečnostní normu EN-14960 (bezpečnost atrakcí) a jsou dodávány s průvodní dokumentací která oprávňuje majitele využívat atrakce pro podnikatelské účely.

Dodáváme nafukovací atrakce a nafukovací reklamu z CE, DIN, SGS, TUV certifikovaných materiálů na zakázku dle požadavků našich zákazníků již do 12-15 pracovních dnů.

Vyberte si ze široké nabídky nafukovacích atrakcí, zábavních atrakcí, sportovních atrakcí, atrakcí pro děti i dospělé:

- vysoká kvalita a originalita

- záruka nejlepší ceny nafukovacích atrakcí i reklam

- rychlý záruční i pozáruční servis atrakcí a reklam pro všechny naše zákazníky

- rychlá dodací doba 12 - 15 pracovních dnů na většinu nafukovacích atrakcí

- záruku na vybrané produkty až 3 roky nabízíme jako jediný ve Střední Evropě

 

INFORMUJTE SE U NÁS OHLEDNĚ PROBÍHAJÍCÍCH AKCIÍ A SLEV.